با اتصال به این سایت بطور خودکار محل زندگی و ساعات شرعی و جهت قبله نمایش داده می شود . ودر صورت روشن بودن کامپیوتر در بمحض فرارسیدن زمان اذان بطور اتوماتیک اذان پخش می شود.


به گزارش خبرنگار شیعه نیوز ، همواره یکی از دغدغه های مسلمانان درکشورهای غیر اسلامی دست یابی به اوقات شرعی و یا جهت قبله می باشد این نیاز با فرارسیدن ماه مبارک رمضان بیشتر خود نمائی می کند.


جمعی از ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت در امریکا با راه اندازی یک سایت اینترنتی امکان داشتن فضای روحانی در خانواده ها را فراهم ساخته اند.


با اتصال به این سایت بطور خودکار محل زندگی و ساعات شرعی و جهت قبله نمایش داده می شود ، ودر صورت روشن بودن کامپیوتر در بمحض فرارسیدن زمان اذان بطور خودکار اذان پخش می شود.


از دیگر خصوصیت این سایت انتخاب دعا های مرتبط با زمان اذان مغرب و سحر است که در صورت انتخاب قبل یا بعد از اذان ، این دعاها پخش شده و در محل زندگی و یا کار فضائی مشابه فضای روحانی شهرهای اسلامی ایجاد می شود.


در ضمن با تعببیه ثانیه شمار معکوس وقت باقی مانده به اذان هم در گوشه سمت راست سایت مشاهده می شود. کارگزاران این سایت با انتخاب یک آیه از کلام الله مجید برای هر روز این ماه قرآنی را ارج نهاده اند.


برای وصل به این سایت موسوم به " پرای تایم " ( praytime ) یا اوقات شرعی طبق فتوای مذهب اهل بیت عصمت و طهارت ( علیهم السلام ) می توان با کلیک بر روی آدرس زیر ویا درج آن در محل لینک اینت نت به اوقات شرعی دقیق دست یافته و یا با روشن گذاشتن کامپیوتراز فضای روحانی لحظات روحانی مغرب و سحربهرمند شد


ادرس این سایت : http://www.praytime.info
 

تاريخ : | | نویسنده : areality |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.