بعيد است افراد و جريانات مخالف راه

 

دبيركل شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي:

بعيد است افراد و جريانات مخالف راه امام در مراسم سالگرد حضور يابند


با توجه به اينكه به امام در جريان فتنه سال گذشته تهاجماتي صورت گرفت، مراسم سالگرد ‌امسال حالت ويژه‌اي در كل كشور پيدا كرده است/هر كس در چارچوب اسلام، انقلاب اسلامي، امام، رهبري و ارزش‌ها و شهدا باشد جا براي او باز است.

ایلنا: دبيركل شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي پيش بيني كرد: جرياناتي كه مخالف راه و امام و ارزش‌ها هستند و سال گذشته نشان دادند كه از غرب دنبال روي مي‌كنند به دليل اينكه پايگاهي در ميان مردم ندارند بعيد است در مراسم سالگرد ارتحال امام حضور داشته باشد.
اصغر آبخضر در گفت وگو باخبرنگار ايلنا، در پاسخ به سوالي در مورد برنامه‌هاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در سالگرد ارتحال امام(ره)، اظهارداشت:با توجه به اينكه به امام در جريان فتنه سال گذشته تهاجماتي صورت گرفت، مراسم سالگرد ‌امسال حالت ويژه‌اي در كل كشور پيدا كرده است، ‌حالت ويژه‌اي در كل كشور و به خصوص ميان نسل جوان به وجود آمده است.
وي افزود: اين مساله اقتضا مي كند كه ستاد بزرگداشت امام و دستگاه‌هاي مسوول به خصوص دستگاه‌هاي فرهنگي و تبليغي بادقت ويژه‌اي نسبت به قبل در صحنه حاضر شوند.
آبخضر با بيان اينكه ستاد سالگرد ارتحال امام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در تهران با اندكي تاخير تشكيل شد، گفت: از ابتداي سال كليه ستاد‌هاي استاني مراسم كه به عهده اين دستگاه است تاسيس شد و همچنين كميته مراسم و تبليغات ستاد بزرگداشت امام كه مسئوليت آنها نيز به عهده ماست، تشكيل شده‌اند و باكميته‌هايي مانند كميته اعزام نيز همكاري مي‌كنيم.
دبيركل شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي با اشاره به اينكه امسال ولادت و ارتحال حضرت امام همزمان شده است، خبر داد: از يك هفته قبل تلاش مي‌كنيم تا شخصيت امام تبيين شود و به مناسبت 15 خرداد نيز در تهران، قم، ورامين و همه استانها برنامه‌هايي برگزار خواهد شد كه فكر مي‌كنم يكي ازبهترين مراسم‌هاي سال‌هاي اخير باشد.
وي در مورد ميزان افراد شركت‌كننده در مراسم ارتحال امام تصريح كرد: فعلا براساس گزارش‌ها و اقبال مردم، حدود 5 ميليون نفر براي حضور در مراسم اعلام آمادگي كرده‌اند.
آبخصر در مورد چگونگي اعلام آمادگي مردم، گفت: اين 5 ميليون نفر در مراكز استاني ثبت نام كردند، لذامردم داوطلبانه به اين مراسم مي‌آيند. البته بطور مثال اگر در جايي 200 هزار نفر ثبت نام كنند حدود 5 تا 10 هزار از آنها در مراسم حضور مي‌يابند. بنابراين فكر مي‌كنم جمعيت شركت‌كننده در مراسم بزرگداشت ارتحال امام حدود 2 الي 5/2 ميليون نفر باشد.
قائم مقام تبليغ شوراي اسلامي با اشاره به تمهيدات انديشه شده در مورد شيوه انتقال زائران به تهران، اظهارداشت: در حمل‌ونقل مردم استانها، استانداري‌ها و ساير نهادهاي عمومي كمك مي‌كنند. همچنين محل اسكان افراد در اطراف حرم مطهر پيش‌بيني شده است و دراستان ها احتمالاً به گونه‌اي برنامه‌ريزي شود كه مردم صبح روز مراسم به تهران برسند تا از نماز جمعه تاريخي مراسم به امامت رهبر معظم انقلاب استفاده كنند.
آبخضر در پايان در پاسخ به سوالي در مورد حضور جريانات و افراد گوناگون سياسي در مراسم ارتحال امام، با بيان اينكه ايشان هميشه عامل وحدت بودند، تاكيد كرد: هر كس در چارچوب اسلام، انقلاب اسلامي، امام، رهبري وارزشها و شهدا باشد جا براي او باز است و با هر سليقه‌اي كه باشد اگر در مراسم حضور نيابد به خودش جفا كرده است، ولي جريانات و افراد كه مخالف راه و امام و ارزش‌ها هستند و سال گذشته نشان دادند كه از غرب دنبال روي مي‌كنند به دليل اينكه پايگاهي در ميان مردم ندارند بعيد است در مراسم حضور داشته باشد...../تحلیل:ایلناتاريخ : | | نویسنده : areality |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.