کرانچار: دوست دارم جای کی‌روش را بگیرم

از حضور نویدکیا در کنار خودم استقبال می‌کنم چرا که حضور او در کادر فنی موثر است

سرمربی سپاهان,جام باشگاههای آسیا,گفتگو باکرانچار

سرمربی کروات سپاهان برخلاف مسوولین باشگاه سپاهان با خداحافظی نویدکیا از فوتبال موافق است: «طبیعتا خود محرم به این اعتقاد رسیده که بعد از آخرین جراحی بخواهد کارنامه دوران بازیگری را با خداحافظی ببندد. اما معتقدم باید باشگاه نویدکا را حفظ کند به عنوان یک عضو کادر فنی یا سرپرست و هر مسوولیت دیگری که جایگاه او را حفظ کند.

 

معمولا کسانی که اسطوره باشگاه هسند باشگاه پس از پایان دوران بازیگری برای آنها پست در نظر می‌گیرد.


کرانچار در پاسخ اینکه آیا او حاضر است از محرم به عنوان یکی از دستیارانش استفاده کند گفت: «البته از حضور نویدکیا در کنار خودم استقبال می‌کنم چرا که حضور او در کادر فنی موثر است».


کرانچار در خصوص جدایی آرش افشین و کریمی می‌گوید هیچ کس جایی نمی‌رود و ما آنها را رها نمی‌کنیم و تا نیم فصل همه در کنار هم هستیم. کرانچار مدعی است سپاهان اولویت اولش لیگ است و بعد جام باشگاههای آسیا.


سرمربی آرام سپاهان در خصوص واکنش‌هایش حرف جالبی می‌زند: «من هم به موقع عکس‌المعل نشان می‌دهم اما اینطور نیست که به نسبت به حرف دیگران بی‌تفاوت باشم. انتخاب می‌کنم که در چه زمانی واکنش نشان دهم مثلا نسبت به خبرنگاران نمی‌توان عکس العمل بد نشان داد چون آنها گسترش دهنده این فوتبال هستند.»


کرانچار همچنین با اشاره به اردوی تیم ملی و تعطیلی لیگ عنوان کرد: «متاسفانه که چنین وقفه‌ای در لیگ به وجود آمد و 7 ملی پوش ما نبودند؛ تمرینات خوبی داشتیم و اگر آنها بودند در وضعیت بهتری قرار می‌گرفتیم؛ امیداورم در تیم ملی روی کیفیت آنها کار کرده باشند و افت نکنند.»


او که به نظر می‌رسد علاقه زیادی به نشستن روی نیمکت تیم ملی دارد در پاسخ به این پرسه‌ش با اشتیاق جواب می‌دهد: «اگر واقعا مردم ایران بخواهند افتخار می‌کنم سمربی تیم ملی شوم البته باشد دید در ذهن کسانی که برای تیم ملی تصمیم می‌گیرند چه می‌گذرد و دوست دارم اگر به من نیاز داشتند بعد از کی‌روش سرمربی تیم ملی شوم.»


کرانچار همچنین در مورد کیفیت تیم ملی می‌گوید:«این کیفیت لیگ است که کیفیت تیم ملی را بالا می برد اما به نظر من زمان زیادی می‌ماند، و می‌توان کیفیت تیم ملی را بالا برد. تیم ملی دائما به دنبال کسب نتیجه بوده و حالا با فراق بال می تواند یک مدل مناسب برای خودش ترسیم کند. فوتبال ایران بازیکنان با استعدادی دارد و کی روش هم با تجربه و افتخار است و می‌توان آبرومند در جام جهانی حاضر شد./قانون انلاین

 تاريخ : | | نویسنده : areality |
رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
اسباب کشی توسط اتوبار و باربری تهران
سایت آی تی قیمت ، قیمت گوشی موبایل با برندها و مدلهای مختلف

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.