مشخص شدن وظيفه دستگاه‌هادرباره حجاب

 

وزارت كشور وظيفه دستگاه‌ها را درباره حجاب مشخص كرد

خلخالی ادامه داد: با توجه به تحريم بودن ايران در طول 31 سال، اين كشور بر پايه عزت و اقتدار در صحنه‌های بين‌المللی توانست پرونده خوب و درخشانی از خود بر جای بگذارد...


معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان گفت: وزارت كشور وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی را در نهادینه‌ساختن طرح حجاب و عفاف در جامعه اسلامی مشخص كرد.

علیرضا خلخالی ظهر امروز در نشست مشترك فرمانداران و بخشداران استان سمنان در سال جاری در سالن جلسات مركز علمی كاربردی رسول اكرم (ص) شهرستان دامغان به بحث حجاب و عفاف در جامعه اسلامی اشاره كرد و اظهار داشت: حجاب و عفاف یكی از برنامه‌های مهم هفت‌گانه وزارت كشور است و این وزارخانه می‌كوشد به خوبی این طرح را در جامعه اجرا كند و با اجرای درست این طرح به امنیت اجتماعی در جامعه كمك فراوانی می‌شود.

وی یادآور شد: در اجرای طرح حجاب و عفاف در جامعه وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی در كشور است كه با همكاری و تعامل با یكدیگر بتوانند در این زمینه گام‌های اساسی بردارند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان تصریح كرد: برای اجرای طرح حجاب و عفاف در جامعه، وزارت كشور برای همه دستگاه‌های اجرایی تعریفی ارائه كرده كه باید این طرح به طور اصولی اجرا شود.

وی تاكید كرد: اگر طرح حجاب و عفاف به خوبی اجرا شود، می‌توانیم از آن نتایج خوبی را برای بهبود اوضاع جامعه بگیریم و در غیر این صورت رواج بدحجابی تبعات منفی به همراه دارد.
خلخالی دولت دهم را دولتی اصوالگرا و مطیع رهبر دانست و اظهار داشت: این دولت اجازه نمی‌دهد كه فضای حاكم در جامعه به فضای غیرشرعی تبدیل شود و می‌كوشد تا قوانین كشور را به اجرا درآورد.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان سمنان یادآور شد: انتظار دولت از همه ما و مردم این است كه در اجرای احكام دینی، شرعی و اسلامی همگان مشاركت كنند چراكه این به نفع خود مردم است...../تحلیل:عصرایرانتاريخ : | | نویسنده : areality |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
اسباب کشی توسط اتوبار و باربری تهران
سایت آی تی قیمت ، قیمت گوشی موبایل با برندها و مدلهای مختلف
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.