مردی شکارچی خانم های ایرانی در آلمان+عکس
در پی یک حمله وحشیانه به یک زن ایرانی در شهر برلین آلمان، مقامات پلیس و دادستانی برلین با انتشار اطلاعیه ای درباره مظنون اصلی این جنایت هولناک هشدار دادند. پلیس با انتشار تصاویر شخص مظنون از مردم درخواست همکاری کرده است.  به نقل از دویچه وله رسانه های آلمان در هفته گذشته خبری تکان دهنده درباره مثله کردن یک زن ایرانی در ۳۰ اکتبر در برلین منتشر کردند.
روزنامه پرتیراژ بیلد دو روز بعد درباره این جنایات هولناک نوشت: این زن زیبا به احتمال زیاد توسط دوست سابق خود به شدت مجروح شده است. در این گزارش قربانی به نام بنفشه ک که ۳۶ سال دارد معرفی شد. پلیس برلین با انتشار بیانیه ای در روز جمعه (۱۹ آبان/۹ نوامبر) اعلام کرد که «کمیسیون ویژه ۲ پلیس جنایی مسئول رسیدگی به جرایم قتل و دادستانی برلین امیدوارند از طریق انتشار دو عکس از شخص مظنون اطلاعاتی درباره محل اقامت او کسب نمایند. عامل مورد سوء ظن تابعیت هلندی دارد و اصلیت او ایرانی- عراقی است.

قتل,قاتل

 در اطلاعیه مشترک پلیس و دادستانی درباره شخص مظنون آمده است: «نام او امید رمدانی یا عبدالله رمضانی است او متولد ۳ سپتامبر سال ۱۹۶۷ در بغداد است. پلیس به طور رسمی در اطلاعیه ی خود تصریح کرده است که امید رمدانی متهم است که در روز ۳۰ اکتبر فرد قربانی را در آپارتمانش در محله شونه برگ برلین به قصد کشت به شدت مجروح کرده است. بر اساس تحقیقات پلیس این فرد به خصوص در مقابل زنان خشن است.
پلیس و دادستانی برلین همچنین اعلام کردند: شخص مظنون از طریق صفحات اینترنتی گوناگون با زنان ایرانی تبار تماس برقرار می کند. رمدانی در حال حاضر متواری است. او به احتمال قوی درصدد برقراری تماس مجدد با زنان دیگری است که قبلاَ با آنها به مناسبتی از طریق صفحه های اینترنتی آشنا گردیده است. او تابعیت هلند را دارد، اما احتمالاَ دارای مدارک شناسایی ایرانی نیز می باشد.
چگونگی حادثه
در این حمله بنفشه با ضربات چاقو از ناحیه سینه، صورت و اندام تناسلی به شدت مجروح شد. حادثه در محله  ی شونه برگ برلین در آپارتمانی کوچک رخ داده است. امید نخست دست و پا و دهان دختر ۱۰ ساله  ی بنفشه را می بندد و او را در اتاقی حبس می کند.سپس به سراغ بنفشه می رود و وی را به یک صندلی بسته و با چاقو سینه ها و بینی وی را قطع می کند و سپس به اندام تناسلی وی با چاقو ضربه می  زند.
بر اساس خبرهای رسیده امید رمدانی یک صفحه ی اینترنتی به نام کمک برای زنان ایرانی (Hilfe für iranische Frauen) را اداره می کرده است و این صفحه یکی از کانال های ارتباطی وی با زنان ایرانی بوده است. رمدانی فردی خطرناک توصیف شده و پلیس و دادستانی مایل هستند که این هشدار از سوی زنان، بویژه زنان ایرانی جدی گرفته شود.

funpatogh.comتاريخ : | | نویسنده : areality |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.