سوء‌استفاده‌از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته,دفترچه‌ انتخاب رشته

هشدار سازمان سنجش به برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته

مشاور عالی سازمان سنجش نسبت به برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری 92 هشدار داد.

توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برخی سوء‌استفاده‌ها در زمینه توزیع دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته کنکور 92، تاکید کرد: بر اساس مقررات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای توزیع هر یک از سه دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی فقط مبلغ 1000 تومان از داوطلبان به عنوان کارمزد توزیع توسط مسئول باجه پستی توزیع کننده دفترچه دریافت می‌شود.

وی افزود: بنابراین داوطلبان به هیچ عنوان نباید وجهی بابت دفترچه پرداخت کنند و فقط باید با پرداخت 1000 تومان بابت هزینه توزیع دفترچه راهنما به مسئول باجه پستی ذیربط نسبت به دریافت رسید اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون 896 هزار و 342 داوطلب نسبت به مشاهده و دریافت کارنامه نتیجه آزمون خود از سایت سازمان سنجش اقدام کرده‌اند، اظهارکرد: به عبارت دیگر 97 درصد حاضرین در جلسه آزمون نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کرده‌اند که این آمار بسیار خوبی است.

توکلی ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی هر یک از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی،‌ علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجه کنکور به طور جداگانه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار داده شده است.

وی با اشاره به توزیع دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی از ساعت 9 صبح فردا چهارشنبه از طریق باجه‌های پستی سراسر کشور، گفت: دفترچه راهنمای رشته‌های تحصیلی چاپ شده شامل سه دفترچه است که دفترچه هر یک از گروه‌های آزمایشی با یک رنگ مشخص شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: دفترچه انتخاب رشته تحصیلی گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و گروه‌ هنر و زبان‌های خارجی به رنگ مشکی، دفترچه انتخاب رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی علوم تجربی و گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی به رنگ آبی و دفترچه گروه آزمایشی علوم انسانی و هنر و زبانهای خاجی به رنگ سبز چاپ شده است./ایسنا

 

 تاريخ : | | نویسنده : areality |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.