جزئیات ابلاغیه خودرویی گمرک,تعیین قیمت سواری‌های وارداتی,گمرک ایران

جزئیات 7 ابلاغیه خودرویی گمرک/ تعیین ارزش سواری‌های وارداتی

گمرک ایران در بخشنامه های جداگانه ای به مدیران کل گمرک و مدیران گمرکات اجرایی کشور اعلام کرد ارزش گمرکی 7 مدل خودروی سواری ساخت کشورهایی مانند چین، ایتالیا و کره جنوبی را تعیین کنند.

به گزارش  مهر، گمرک ایران در بخشنامه های جداگانه ای به مدیران کل گمرکات اجرایی کشور اعلام کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 499 كميته مشترک گمرک جمهوري اسلامي ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش سواري ALFAROMEO GIULETTA سال 2013 ساخت ايتاليا ارسال می شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري سواري هاي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.

 

همچنین در ابلاغیه دیگری آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 498 مورخ 28 خردادماه 92 كميته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت به پيوست 3 برگ پرايس ماشين آلات راهسازي HYUNDAI سري 7 و 9 سال 2013 ساخت كره جنوبي ارسال می شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري ماشين آلات راهسازي وارداتي مربوطه باتوجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.

 

طی بخشنامه دیگری به مدیران کل گمرکات اجرایی کشور اعلام شد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 498 مورخ 28 خردادماه 92 كميته مشترک گمرک جمهوري اسلامي ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش سواري MG350 سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري سواري هاي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.

 

گمرک ایران در بخشنامه ای دیگر به مدیران گمرکات کشور ابلاغ کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 500 كميته مشترک گمرک جمهوري اسلامي ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت به پيوست يک برگ پرايس انواع ماشين آلات راهسازي XCMG سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري ماشين آلات مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

 

در بخشنامه ای نیز اشاره شد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 499 مورخ 11 تیرماه امسال كميته مشترک گمرک جمهوري اسلامي ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش سواري هاي LIFAN سال 2013 ساخت چين به شرح جدول زير ارسال می شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري سواري هاي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

 

گمرک در بخشنامه دیگری اعلام کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 499 مورخ 11 تیرماه امسال كميته مشترک گمرک جمهوري اسلامي ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش دو مدل سواري TOYOTA YARIS سال 2013 ساخت ژاپن ارسال می شود. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري سواري هاي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.

 

همچنین در ابلاغیه دیگری آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 499 مورخ 11 تیرماه امسال كميته مشترک گمرک جمهوري اسلامي ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش MITSUBISHI LANCER با حجم موتور cc 1800 ساخت ژاپن معادل شانزده هزار دلار سي اند اف تعيين شد. مقتضي است دستور فرمايند ارزشگذاري سواري هاي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.تاريخ : | | نویسنده : areality |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.